Naše služby

Vytvoření obchodně úspěšného webu je složité a vyžaduje více než dobré programátory a hezký design. Důležité je přivést na něj zákazníky a je přesvědčit ke konverzi (obvykle odeslání objednávky, odeslání kontaktního formuláře, zavolání na telefon). V ItPlace Vám dokážeme pomoci se všemi fázemi provozu webových stránek. Vytvoříme pro Vás obchodně úspěšný web.

Vývoj softwaru na zakázku
Podle výsledků průzkumů je více než 30% všech softwarových projektů zrušeno před dokončením. Přes 70% ze zbývajících projektů nedodá požadovanou funkcionalitu. V ITPlace používáme k řízení projektů a komunikaci s klienty agilní metodiku SCRUM, sadu pravidel a doporučení jak řídit projekt. I díky SCRUMu mají naši klienti vždy přehled o stavu vyvíjené aplikace a včas dostanou hotovou aplikaci splňující jejich požadavky.
Školení
Vyberte si z nabídky našich školení. Školíme PHP (Základy OOP v PHP, Zend Framework) a Javu (Spring Framework, Hibernate).
Online marketing
Pro Váš úspěch na internetu nestačí pouze dobrý produkt. Musí se o Vás dozvědět zákazníci. Přivedené zákazníky je pak důležité přimět k akci. Rádi své bohaté zkušenosti uplatníme na projektech našich klientů.
Moderace obsahu
Uhlídat diskusi nebo texty blogu a ochránit tak web před nežádoucím obsahem bývá někdy nad rámec sil jednoho člověka. Můžete zaplatit pomocníka, nebo spíše tým pomocníků, který bude uživatelský obsah hlídat, pročítat, mazat, schvalovat. Nebo můžete vyzkoušet ItPlace Moderaci, produkt, který jsme vytvořili na míru všem provozovatelům internetových portálů a komunitních webů, aby se o tuto část již nemuseli starat.